Kodas: B0418
Apskritis: Vilniaus apskritis
Gyvenvietė: Vilniaus m.
Miesto dalis: Šnipiškės
Gatvė: A. Juozapavičiaus g.
Aukštas: 6
Aukštų skaičius: 12
Plotas: 85
Kambarių skaičius: 3
Statybos metai: 2005
Pastato tipas mūrinis
Būklė naujas
Šildymas centrinis kolektorinis
Kaina 724.05 €/mėn
Kaina už 1 kv. m. 8.52 €/mėn
Aprašymas
B0418/Šnipiškės, Juozapavičiaus g. 3, gelžbetoninis-karkasinis namas, pastatytas 2005 m., 85 kv.m., 6/12 a., 3 kambariai, 2 miegamieji, virtuvė sujungta su kambariu (30 kv.m.), šildymas miesto-kolektorinis, konvektoriai, dušo kabina/wc, su baldais ir buitine technika, keraminė viryklė, šaldytuvas, indaplovė, skalbyklė, televizorius, kabelinė TV, internetas, grindys naturalaus balinto ąžuolo, rekuperacinė vėdinimo sistema, priešgaisrinė signalizacija, apsaugos signalizacija bute, dideli šviesūs langai su stiklo paketais, šarvuotos durys, liftas, apsauga name visą parą, lauko durys su kodine spyna, parkavimas po namu (liftu pakylama prie buto, didelė terasa su vaizdu į Gedimino pilį, netoli centras.
Nuomos kaina 2500 Lt/mėn.


Agentūros mokesčio nėra.
Jei šis objektas neatitiko Jūsų pageidaujamų kriterijų, susisiekite su mumis. Profesionali mūsų brokerių komanda pasiūlys daugiau panašių objektų. Visus mūsų pasiūlymus rasite adresu: www.nuomosbiuras.lt
_________________________
PATALPŲ SAVININKŲ DĖMESIUI! - Jeigu turite ketinimų išnuomoti ar parduoti butą, namą ar kitos paskirties patalpas, maloniai galime padėti Jums surasti klientus. Dirbame su daugeliu užsakovų, ieškančių įvairių gyvenamųjų patalpų ar verslo objektų, tuo pačiu galėtume pasiūlyti ir Jūsų turtą!
Už objektą atsakingas:
Butų skyrius, 865046996,
sigita.sul@gmail.com
Sukurti pasiūlymą
Susidomėjote?
Siųsti

Atgal | Aukštyn   Versija spausdinimui

2023. Nuomos biuras. Visos teises saugomos.
Sukure: e-sense. Patobulino: Inteka