Kodas: B1474
Apskritis: Vilniaus apskritis
Gyvenvietė: Vilniaus m.
Miesto dalis: Šnipiškės
Gatvė: A. Juozapavičiaus g.
Aukštas: 12
Aukštų skaičius: 12
Plotas: 100
Kambarių skaičius: 2
Statybos metai: 2005
Pastato tipas monolitinis
Būklė naujas
Šildymas centrinis kolektorinis
Kaina 1303.29 €/mėn
Kaina už 1 kv. m. 13.03 €/mėn
Aprašymas
B1474/Šnipiškės, Juozapavičiaus g. Išnuomojami itin kokybiškai ir prabangiai įrengti 2 kambarių apartamentai Centre. Įrengtas, gelžbetoninis-karkasinis namas, pastatytas 2005 m., 100 kv.m., 115 kv.m. su atvira terasa ir miesto panoraminiu vaizdu, 12/12 a. 2 kambariai, 1 miegamasis, virtuvė/valgomasis/ svetainė atvira erdvė, sukurinė vonia/masažinis dušas/wc, šildymas miesto kolektorinis, reguliuojamas ir su individualia apskaita, įrengtos šildomos grindys. Nuomojamas su baldais ir visa reikaliga įmontuojama buitine technika, keraminė virykė, šaldytuvas, indaplovė, skalbimo mašina, baras (uždaroma stiklinėmis slankiojančiomis durimis), 2 dideli televizoriai, kabelinė TV, internetas, labai prabangūs šviestuvai, miegamajame kiliminė danga, sieninė spinta, kambaryje ir virtuvėje labai geros kokybės keraminės plytelės, dideli langai su stiklo paketais (bute labai daug šviesos), nauja kanalizacija, rekuperacinė vėdinimo sistema, priešgaisrinė signalizacija, apsaugos signalizacija bute, uždaras kiemas, šarvuotos durys, liftas, priklauso vieta požeminėje stovėjimo aikštelėje arba galima parkuoti šalia namo esančioje privačioje automobilių stovėjimo aikštelėje, lauko durys su kodine spyna, video kameros. Nuomos kaina 4500 Lt/mėn. Butas prabangus, įrengtas su dizaineriu, šalia senamiestis, centras, labai patogus susisiekimas su visais miesto rajonais, išvystyta infrastruktūra, puiki miesto panorama su Gedimino kalnu ir upės vingiu. Šis butas - išskirtiniems žmonėms, siekiantiems kokybės bei norintiems gyventi pačiame miesto centre.

Butas nuomojamas nuo

Agentūros mokesčio nėra.
Jei šis objektas neatitiko Jūsų pageidaujamų kriterijų, susisiekite su mumis. Profesionali mūsų brokerių komanda pasiūlys daugiau panašių objektų. Visus mūsų pasiūlymus rasite adresu: www.nuomosbiuras.lt

PATALPŲ SAVININKŲ DĖMESIUI! - Jeigu turite ketinimų išnuomoti ar parduoti butą, namą ar kitos paskirties patalpas, maloniai galime padėti Jums surasti klientus. Dirbame su daugeliu užsakovų, ieškančių įvairių gyvenamųjų patalpų ar verslo objektų, tuo pačiu galėtume pasiūlyti ir Jūsų turtą!
Už objektą atsakingas:
Butų skyrius, 865046996,
sigita.sul@gmail.com
Sukurti pasiūlymą
Susidomėjote?
Siųsti

Atgal | Aukštyn   Versija spausdinimui

2024. Nuomos biuras. Visos teises saugomos.
Sukure: e-sense. Patobulino: Inteka