Kodas: 2B267/55
Apskritis: Vilniaus apskritis
Gyvenvietė: Vilniaus m.
Miesto dalis: Antakalnis
Gatvė: Nemenčinės pl.
Aukštas: 2
Aukštų skaičius: 4
Plotas: 46
Kambarių skaičius: 2
Statybos metai: 2011
Pastato tipas mūrinis
Būklė tvarkingas
Šildymas centrinis kolektorinis
Taip pat atskiri kambariai
baldai
sieninė spinta
langai su stiklo paketu
įstiklintas balkonas
sandėliukas
liftas
požeminis garažas
uždaras kiemas
skalbimo mašina
internetas
kabelinė tv
signalizacija
šarvinės durys
rakinama laiptinė
 
Kaina 470 €/mėn
Kaina už 1 kv. m. 10.22 €/mėn
Aprašymas
ANTAKALNYJE, ŽALAKEVIČIAUS G. IŠNUOMOJAMAS JAUKUS 2 KAMBARIŲ BUTAS SU DIDELĘ LODŽIJĄ IR POŽEMINIU PARKINGU NAUJAME NAME "EGLIŲ TERASOSE".

PASTATO APRAŠYMAS:
- Statybos metai: 2011 m.
- Namo tipas: mūrinis
- Įėjimo durys: su kodine apsaugos sistema ir videodomofonu.

BUTO IŠPLANAVIMAS:
- Kambarių skaičius: 2
- Aukštas: 3/4
- Kvadratūra: 46kv.m.
- Svetainė sujungta su virtuve, iš jų galima patekti į didelę lodžiją, miegamajame įrengta plati drabužių spinta, šalia WC su vonia, holas su stumdoma sienine spinta.

BUTO ĮRENGIMAS:
- Sienos: dažytos.
- Langai: plastikiniai langai su stiklo paketu.
- Durys: buto durys šarvo, kambarių durys medinės.
- Grindys: parketlentės ir keraminės plytelės.

BALDAI IR BUITINĖ TECHNIKA:
- Kaitlentė, el. orkaitė, šaldytuvas, skalbimo mašina, internetas, signalizacija.

ŠILDYMAS:
- Šildymas centrinis - kolektorinis (daugiausia 30eurų).

MOKESČIAI
Kitos paslaugos apie 15eurų

PARKAVIMAS:
- Parkavimas požeminiame garaže (šalia yra ir atskiras sandėliukas atliekamiems daiktams susidėti).

NUOMOS KAINA:
- 470 eur/mėn +komunal. pasl.

Jei butas tiks bus imamas agentūrinis mokestis.

--------------------------------------------

"ANTAKALNIO TERASŲ" aprašymas:

„Antakalnio terasos“ – gyvenamųjų namų kompleksas, kuriame kiekviena detalė smulkmeniškai apgalvota, kad taptų harmoninga Jūsų namų dalimi. Namų, kur taip paprasta gyventi sveikai, kur auga laimingi ir saugūs vaikai, kur kuriama darni ir draugiška bendruomenė. Namų, kurių vertėjo laukti.
Įkvėptas idėjos sukurti kuo sveikesnę, patogesnę ir ekonomiškesnę gyvenamąją aplinką, šis kompleksas išsiskiria natūralių medžiagų gausa, naujais kokybiniais standartais ir darniai išvystyta uždaros gyvenvietės infrastruktūra. Jis stebina unikaliais architektūriniais sprendimais, žavi moderniomis technologinėmis idėjomis ir užburia išskirtinio grožio gamtos aplinka.

„Antakalnio terasos“ įsikūrusios viename žaliausių Vilniaus mikrorajonų. Visai šalia žaliųjų Valakupių giraičių ir dar arčiau „Spalvotųjų šaltinių“ parko, ši teritorija garsėja kaip viena švariausių ir ramiausių zonų sostinėje. Kelios minutės pėstute iki Neries upės ir tos pačios kelios minutės automobiliu iki Tapelių, Balžio bei Antavilių ežerų. „Antakalnio terasose“ kasdien galėsite džiaugtis gamtos prieglobsčiu, nepasigesdami ir miesto patogumų.
„Antakalnio terasas“ nuo pačios Vilniaus širdies skiria vos 10 minučių kelio net ir viešuoju transportu, o pasiekti centrą patogu ir dviračiu, nes čia pat driekiasi dviračių takai.
Tai vieta, kur susilieja gamtos natūralumas ir miesto patogumas, kad galėtumėte puoselėti sveiką ir harmoningą gyvenimą.

Darni plėtra, kokybė ir natūralumas – tai trys pagrindiniai principai, kuriais vadovaudamiesi mes kuriame namus Jums. Kiekviena pastatų architektūros ir aplinkos koncepcijos smulkmena – nuo konstrukcijų iki kiemo alėjos želdinių – apgalvota ir ištobulinta kvalifikuotų Lietuvos ir užsienio architektų komandos, vadovaujamos Algirdo Kaušpėdo. Projektavimo procese taip pat dalyvavo garsūs landšafto specialistai iš Vokietijos.
„Eglių terasos“ – tai ilgai brandinta vizija, virtusi unikaliu projektu, kurio fasadai darniai susilieja su aplinka ir pabrėžia kiekvieno pastato išskirtinumą. Naudojamos medžiagos, atitinkančios tradicinius gamtos elementus – Žemę, Ugnį, Vandenį, Medį ir Metalą. Čia kiekviena detalė alsuoja natūralumu ir kuria bendrą harmoniją.

Inovatyvūs ir taupūs namai
Inovaciniai technologiniai sprendimai „Eglių terasose“ leidžia gyventi ne tik ekologiškai, bet ir ekonomiškai:
• B klasės energetinis pastatų naudingumas. Užtikrinamas pastatų šiluminės izoliacijos ir inžinerinių sistemų energetinis efektyvumas, leidžiantis taupyti energetinius išteklius ir tuo pačiu mažinti aplinkos taršą.
• Ekologiškos statybos ir apdailos medžiagos. Naudojamos natūralios, nealergizuojančios, ekologiškos statybos ir apdailos medžiagos, ilginančios pastatų amžių, mažinančios remonto bei eksploatacijos išlaidas ir suteikiančios Jūsų namams ypatingo jaukumo.
• Saulės poveikio kontrolė. Langai dengti apsaugos nuo saulės plėvele, sumažinančia spindulių srautą.
• Vandens rezervuarai. Komplekse naudojamas lietaus vanduo želdinių laistymui. Tam suprojektuotas specialus požeminis vandens rezervuaras, kuriame kaupiamas lietaus vanduo, surinktas nuo stogų lietaus nuotekų sistema.
• Geriamojo vandens filtrai. Komplekso vandentiekio sistemoje numatyti papildomi geriamojo vandens filtrai. Tokiu būdu yra užtikrinama aukšta geriamojo vandens kokybė, leidžianti gerti vandenį tiesiai iš čiaupo.

Kad jaustumėtės saugūs ir ramūs
Kad būtų užtikrintas Jūsų ir Jūsų šeimos saugumas, visa teritorija aptverta tvorele, gyvatvorėmis, apželdinta dekoratyviniais augalais ir krūmais. Visa komplekso teritorija ir požeminė automobilių stovėjimo aikštelė stebimos ištisą parą; suprojektuotos IP tinklo kameros, leidžiančios stebėti tiesioginį vaizdą internetu.

Daugiau erdvės patogiam gyvenimui
„Eglių terasų“ butai suprojektuoti itin funkcionaliai – juose nėra sunkiai panaudojamų erdvių ar nepatogių architektūrinių elementų. Suprasdami, kad kiekvienas „Eglių terasų“ gyventojas turi savus poreikius, lūkesčius ir norus, suprojektuota net 30 butų išplanavimo tipų, kuriuos galima rinktis individualiai: kompaktišką vieno, optimalų dviejų, universalų trijų ar šeimyninius didesnius butus.
Kiekvienas butas turi erdvią medinę terasą, kurioje galima mėgautis rytiniu kavos puodeliu ar saulėlydžio ramybe. Pirmojo aukšto gyventojai taip pat gali mėgautis privačiu sodeliu su terasa, o pasirinkę viršutinius aukštus turi galimybę įsirengti židinį.

Stiliaus ir kokybės harmonija
Nepriekaištingos techninės butų savybės užtikrina kokybišką ir jaukų gyvenimą. Pastato išorinės sienos ir jų apdaila saugo Jūsų būstą nuo kaitros, saulės šviesos pertekliaus ir kritulių, sienos tarp butų užtikrina asmeniškumą ir ramybę, mediniai langai suteikia ne tik jaukumo, bet ir yra ilgaamžiai. Jūsų patogumui įrengta centrinė miesto tinklų kolektorinė šildymo sistema su atskira apskaita kiekvienam butui. Vonios kambariuose numatytos šildomos grindys.
Už objektą atsakingas:
Patalpų skyrius, 865266888,
info@nuomosbiuras.lt
Sukurti pasiūlymą
Susidomėjote?
Siųsti

Atgal | Aukštyn   Versija spausdinimui

2020. Nuomos biuras. Visos teises saugomos.
Sukure: e-sense. Patobulino: Inteka